Pożyczka przez Internet na konto – możesz ją wziąć w kwadrans

Szybką pożyczkę przez Internet można wziąć w kilkanaście minut. Wystarczy dowód osobisty i dostęp do sieci. To, jak szybko można wziąć pożyczkę przez Internet na konto, zależy m.in. od tego, kiedy złoży się wniosek i jak szybko dokona się niezbędnej weryfikacji danych.

Pożyczka przez Internet na konto w 15 minut – jak wygląda i ile trwa procedura?

Gdy szybko potrzebne są dodatkowe pieniądze, poratować może pożyczka przez Internet na konto – można ją otrzymać nawet w 15 minut. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej, ustalić kwotę i okres spłaty, a następnie wypełnić wniosek, podając wymagane dane.

Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany niezależnie. Na decyzję pożyczkodawcy nie ma wpływu np. to, że wcześniej bank odmówił udzielenia kredytu lub pożyczki klientowi. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Decyzja o przyznaniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku może zapaść już po kilku minutach, chyba że pracownicy firmy pożyczkowej będą chcieli zadać dodatkowe pytania wnioskodawcy.

Złożenie wniosku wiąże się z weryfikacją danych. W tym celu wnioskodawca powinien wykonać przelew symbolicznej kwoty z rachunku bankowego, którego jest właścicielem, na konto podane przez pożyczkodawcę. To najpopularniejsza metoda weryfikacji danych osobowych podanych w formularzu.

Warto pamiętać, że wnioski o pożyczkę rozpatrywane są w godzinach pracy pożyczkodawcy. Dlatego może to potrwać kilka minut lub kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin. Po otrzymaniu decyzji pozytywnej pieniądze otrzymuje się od razu. Księgowanie może jednak zająć trochę czasu i jest uzależnione od godzin pracy banku pożyczkobiorcy. Zwykle banki dziennie mają po trzy sesje wychodzące i przychodzące w systemie Elixir. Jeśli pożyczkę przyznano rano, to jest szansa, że pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia (a często w kilkanaście minut).

Co jest potrzebne, żeby wziąć pożyczkę przez Internet na konto?

Pożyczkę przez Internet na konto można wziąć ekspresowo także dlatego, że złożenie wniosku zajmuje chwilę. Wystarczy wpisać swoje imię, nazwisko, numer PESEL, numer i serię dowodu osobistego, należy podać także numer telefonu i adres e-mail.

Podczas składania wniosku o pierwszą pożyczkę w danej firmie pożyczkowej zakłada się konto w serwisie. Daje to dostęp do wszystkich danych aktywnej pożyczki i pozwala sprawdzić oferty specjalne przygotowane indywidualnie dla konkretnego klienta.

Nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach ani o zatrudnieniu, chociaż w razie wątpliwości pożyczkodawca może poprosić o potwierdzenie wprowadzonych w formularzu danych dotyczących finansów. W rzadkich przypadkach firma pożyczkowa może prosić też o dodatkowe potwierdzenie tożsamości, jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *